google-site-verification: google3254792abadfec44.html

Biuro Podróży A.T.Travel


Idź do treści

Six Senses Zighy Bay 5*

Oferta > Oman

Hotel Six Senses Hideaway to kolejna z hotelowych „perełek” Sułtanatu Omanu. Znajduje sie on na półwyspie Musandam i usytuowany jest pomiędzy półtorakilometrową plażą nad zatoka Zighy a górami.
Oferuje on gościom pobyt w jednej z 85 willi lub apartamentów wyposażonych w prywatne baseny.

Pool Willa (247 m kw.) to willa z basenem, sypialnia i salonem.
Deluxe Pool Willa (334 m. kw.) posiada sypialnie na niższym piętrze i salon na wyższym, basen oraz wewnętrzny i zewnętrzny prysznic. Deluxe Spa Pool Willa jest wyposażona dodatkowo w pokój do zabiegów Spa.
Pool Willa (412 m.kw.) apartament posiada basen, wewnętrzne i zewnętrzne prysznice, sypialnie i salon. Spa Pool Willa posiadają dodatkowo pokój do zabiegów Spa.
Zighy Pool Willa (437 m.kw.) posiada sypialnie i salon na niższym piętrze, werandę i druga sypialnie na wyższym piętrze. Przestronna willa ma basen oraz wspaniały widok na zatokę i góry. Zighy Spa Pool Willa posiada dodatkowo pokój do zabiegów Spa.

Hotelowe restauracje oferują bogaty wybór kulinarnych przysmaków. Znajdująca sie na wzgórzu restauracja serwuje mieszankę kuchni nowoczesnej oraz specjały kuchni miejscowej. Goście mogą skorzystać również z serwisu prywatnego kamerdynera.

Czeka na nich również nowoczesne Six Senses Spa, polecające różnego rodzaju zabiegi dla zdrowia i urody, wykonywanych przez profesjonalnych terapeutów. Na terenie hotelu znajduje sie również basen, siłownia, kort tenisowy. Goście tego bajecznego hotelu mogą korzystać z jazdy na rowerze i quadach oraz przejażdżek na wielbłądach. Inne interesujące propozycje to: rejs po zatoce, loty na paralotni lub zjazd ze szczytu wzgórza, podczas którego można podziwiać piękne krajobrazy.


Strona główna | Oferta | Galeria | Oferty Specjalne | Dane Kontaktowe | Informacje | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego