google-site-verification: google3254792abadfec44.html

Biuro Podróży A.T.Travel


Idź do treści

Banyan Tree Al Areen 5*

Oferta > Bahrain

Baśniowy hotel Al Areen to zielona oaza niezwykłego luksusu znajdująca się na tajemniczej pustynnej wyspie Królestwa Bahrajnu. Bahrajn, opisany w sumeryjskim eposie o Gilgameszu jako rajski ogród Edenu, to niezwykły zakątek świata, na którym splatają się kultury starożytnej Grecji, Babilonu i islamskiego Wschodu. Na goszczących w tej krainie czeka niesamowity hotel-miasteczko złożony z 78 wspaniałych willi, przywodzących na myśl baśnie z tysiąca i jednej nocy. Banyan Tree Al Areen łączy w sobie magię Orientu, baśniowy romantyzm i niewyobrażalny luksus.

Każda z willi tworzy cudowną przystań, otoczoną wodami basenów i wtuloną w pachnącą zieleń egzotycznych ogrodów. W ich wnętrzach duch Orientu przenika się z nowoczesnością, tworząc niezwykle harmonijną całość. Pobyt w tym luksusowym hotelowym miasteczku to także niezwykłe doznania kulinarne, których dostarczą trzy hotelowe restauracje, oferujące gościom wyśmienite połączenie kuchni tajskiej oraz mistrzowskich dań kreowanych z owoców morza. Specjałów przygotowywanych dla gości skosztować można również wypoczywając nad basenem oraz zaciszu zajmowanej willi. Goście hotelu Al Areen będą mogli spędzić czas nie tylko nad licznymi basenami, lecz także grając w tenisa, squasha, ćwicząc na siłowni lub medytując w magicznej scenerii, tworzonej przez pustynne piaski. Prawdziwym sercem tego niezwykłego miejsca jest Banyan Tree Spa – łącznie dwanaście iście królewskich pawilonów, oferujących bogaty wachlarz różnego rodzaju relaksujących terapii. Jest to największe centrum Spa na świecie, liczące 10 000 m2. Wzniesiono w nim największą, zbudowaną współcześnie łaźnię hammam, zwieńczoną majestatyczną kopułą. W otaczającym centrum rajskim ogrodzie zewsząd wypływa krystalicznie czysta woda, która tryska z fontann, delikatnie połyskuje w basenach i omywa gości leczniczymi strumieniami.

W zasięgu ręki gości hotelu znajdują się doskonale zachowane pustynne forty, niezwykłe muzea oraz wyjątkowo ciekawa atrakcja – tor Grand Prix Formuły 1, położony zaledwie kilka minut od obiektu. Fani motoryzacji mogą udać się do Centrum Wyścigów BMW, gdzie zasiądą za kierownicą superszybkiego bolidu BMW FB2. Przygoda czeka także w rozciągającym się nieopodal hotelu rezerwacie Al Arin, w którym m.in. żyją rzadkie oryksy arabskie.


Strona główna | Oferta | Galeria | Oferty Specjalne | Dane Kontaktowe | Informacje | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego