google-site-verification: google3254792abadfec44.html

Biuro Podróży A.T.Travel


Idź do treści

Grosvenor House 5*

Oferta > Dubai

Gdy wieczorne słońce oświetla Dubaj ostatnimi promieniami, podświetlone na różowo i pomarańczowo wieże tego niezwykłego miasta, tworzą niezwykły i trudny do opisania widok. Te przepiękną panoramę co dzień oglądają goście zamieszkujący 217 wyjątkowo luksusowych pokoi znajdujących sie w 45 piętrowej wieży hotelu Grosvenor House, górującej wśród podobnych cudów nowoczesnej architektury nad wybrzeżem Dubaju. Oferowane gościom 217 pokoi oraz 205 prywatnych apartamentów, w których znajduje sie od jednej do trzech sypialni, urządzono w niezwykły sposób łącząc w całość arabska tradycje z supernowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Na szczycie hotelowej wieży czeka na gości również szczyt luksusu – to właśnie na dziesięciu wieńczących wieżę piętrach zaaranżowano pokoje o niespotykanie wysokim standardzie. O gości wypoczywających w Grosvenor House zatroszczą sie lokaje, czekający na wezwanie przez cala dobę. Hotel gwarantuje również wyjątkowo bogata ofertę lokali, w których spróbować można wybornych dań. Goście znajda tu kuchnie brytyjska i francuska, dania o tradycjach osadzonych w historii tureckiego imperium, potrawy z dalekich Indii a także światowej sławy Buddha Bar, gdzie muzyka i wystrój wnętrz towarzysza azjatyckiej kuchni, tworząc wyjątkową, orientalną fuzje.

Wypoczynek w Grosvenor House oznacza również dostęp do atrakcji oferowanych przez sąsiedni Le Royal Méridien Beach Resort & Spa. Goście będą mogli skorzystać z luksusowego centrum Spa, przepięknej prywatnej plaży, pięciu łaźni tureckich, kortów tenisowych, centrum fitness oraz wyposażenia do uprawiania wyjątkowo atrakcyjnych w tym miejscu sportów wodnych.


Strona główna | Oferta | Galeria | Oferty Specjalne | Dane Kontaktowe | Informacje | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego