google-site-verification: google3254792abadfec44.html

Biuro Podróży A.T.Travel


Idź do treści

Shangri La Qaryat Al Beri 5*

Oferta > Abu Dhabi

Shangri-La to luksusowy i wytworny hotel, wzniesiony przy prywatnej plaży i w pobliżu kanału oddzielającego wyspę Abu Dabi od stałego lądu. To najprawdziwsza oaza wyszukanego luksusu w baśniowym stylu, ukryta w samym sercu stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dla gości hotelu przygotowano 214 luksusowych pokoi i apartamentów, urządzonych w bardzo eleganckim, współczesnym arabskim stylu, wyraźnie zaznaczającym atmosferę Orientu. Każdy z nich posiada balkon lub taras, z rozciągającym sie z niego widokiem na słońce tonące w wodach morza oraz wieże minaretów górujące nad miastem. W zajmującym osiem i pól hektara hotelowym kompleksie goście bawiący w Abu Dabi na dłużej znaleźć mogą również 161 przestronnych apartamentów, przybierających formy od studia po rezydencje, kryjące w swoim wnętrzu cztery sypialnie. Tyle samo sypialni oraz basen znajduje sie w każdej z sześciu willi, należących do tego kompleksu. W pięknych, nowoczesnych restauracjach i barach hotelu serwowane są specjały kuchni francuskiej, chińskiej i wietnamskiej.

Na gości hotelu czeka piec basenów, dwie siłownie oraz pokój, w którym mogą uprawiać joge. W scenerii orientalnego ogrodu zaaranżowano tradycyjny arabski suk (targ), gdzie znajduje sie mnóstwo sklepów tłoczy sie pod jednym dachem, oferując tysiące egzotycznych dóbr. Kanałem wodnym żeglują leniwie pomiędzy nimi arabskie lodzie, umożliwiając gościom podziwianie tego niezwykłego miejsca.

Pragnący zadbać o zdrowie w mistycznej atmosferze odnajdą sie w CHI – ekskluzywnym Spa, które dzięki wiedzy ludów starożytnych Chin i Himalajów pomoże przywrócić równowagę pomiędzy energiami yin i yang, zamieszkującymi ciało człowieka.


Strona główna | Oferta | Galeria | Oferty Specjalne | Dane Kontaktowe | Informacje | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego